Należę do
INSPIRACJE

Design Days Gdynia 2019

Jak już wiecie, doświadczeń i inspiracji szukamy w różnych miejscach, a wakacyjna edycja Design Days w Gdyni to idealna opcja na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jesteśmy wiernymi fanami tego wydarzenia i musimy przyznać, że tegoroczny program również mile nas zaskoczył.

Piękne okoliczności przyrody, fantastyczna pogoda oraz zapach polskiego morza było tylko dodatkiem do wyczerpujących wykładów i warsztatów, w których braliśmy udział. Szczególnie istotne było spotkanie pod hasłem: „Biuro all inclusive – jak stworzyć biuro, w którym można się zakochać?” z Agnieszką Kranich, która zwróciła uwagę, jak nowe pokolenia pracowników mobilizują nas do innego myślenia i projektowania przestrzeni zawodowych, w których – jakby na to nie patrzeć, spędzamy większość czasu. Badania z ostatnich latach dowodzą, że inwestycja w biuro to inwestycja w ludzi. Miejsce pracy, w którym zespół czuje się dobrze, to kluczowy czynnik mający wpływ na atrakcyjność pracodawcy. 

Design Days to także wykłady i wernisaże. Nasze zamiłowanie do mody nie jest tajemnicą, więc nikogo zapewne nie zdziwi fakt, że dłuższą chwilę poświęciłyśmy także na wystawę „Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci”, na której urzekła nas ekspozycja udowadniająca, że genialny design jest tak naprawdę ponadczasowy.

Kolejne dni wydarzenia upłynęły na dyskusjach i wykładach związanych z tematyką innowacji, nowoczesnych technologii i rodzących się trendów w trudnych okolicznościach społeczno-ekologiczno-ekonomicznych. Był to dla nas również czas przemyśleń i refleksji, a wyciągnięte wnioski  i doświadczenia już implementujemy w nasze projekty.

error: