Należę do
53 STUDIO PROJEKTOWE

OFERTA

Spełnij z nami marzenie o komfortowym wnętrzu dopasowanym do Twoich potrzeb! Zlecając nam kompleksową realizację projektu wnętrz, oszczędzasz czas i energię, by móc skupić się na innych ważnych dla Ciebie sprawach. Zobacz, jak działamy, by dostarczyć Ci idealne wnętrze zgodne z Twoimi oczekiwaniami i najwyższymi standardami.

analiza potrzeb studio projektowe

Spotkanie i analiza potrzeb

Omawiamy Twoje potrzeby, poznajemy preferencje, styl życia oraz zakładany budżet. Dzięki temu określamy kierunek, w którym podążamy, by stworzyć wnętrze w 100% odpowiadające Twoim potrzebom.

inspiracje wnętrz studio projektowe

Inspiracje

Wspólnie przeglądamy Twoje inspiracje, podsuwamy także własne pomysły, by wyczuć Twój gust i wrażliwość estetyczną oraz określić spójny kierunek tworzonego projektu.

projekty wnętrz precyzja

Precyzyjne pomiary

Dokonujemy precyzyjnych pomiarów na inwestycjach, nie bazujemy na rzutach deweloperskich, aby uniknąć błędów w trakcie realizacji.

Poza możliwością kompleksowej realizacji wnętrza, proponujemy także alternatywne elementy projektu:

konsultacje

Konsultacje

Propozycja dla planujących zakup nieruchomości. Pomagamy w ocenie możliwości domu, mieszkania czy biura, a także określamy zakres niezbędnych zmian adaptacyjnych czy remontów.

inspiracje

Metamorfozy

Usługa dla tych, którzy chcą odmienić wnętrze domu czy mieszkania, bez generalnego remontu i w określonym budżecie. Dzięki doborowi kolorystyki, oświetlenia, dodatków i dekoracji, a także w razie potrzeby - mebli, w szybki sposób uzyskujemy efektowną przemianę.

moodboard

Mood board

Oferta dla tych, którzy potrzebują profesjonalnych inspiracji dla samodzielnych prac aranżacyjnych. Tworzymy kolaż zawierający elementy wyposażenia, oświetlenia i dodatków, który pomaga zachować spójny i jednolity charakter wnętrza.

53 STUDIO

Dlaczego my?

Zobacz, dlaczego warto z nami pracować:

  • Umiejętnie łączymy funkcjonalność z estetyką, tworząc unikatowe i komfortowe wnętrza;
  • Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wybierając niebanalne rozwiązania i działanie poza utartymi schematami;
  • Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów, dbając o to, by w projektowanych przez nas wnętrzach czuli się komfortowo i po prostu u siebie;
  • Setki zrealizowanych przez nas projektów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych – oraz kilkunastoletnie doświadczenie to dla naszych klientów gwarancja sprawnej realizacji, przewidzenia wielu sytuacji oraz umiejętności radzenia sobie z tym, czego przewidzieć się nie da;
  • Lata pracy pozwoliły nam zbudować grono sprawdzonych i godnych polecenia wykonawców.
error: