53 STUDIO

Projekty biznesowe

Zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów z różnych branż. Dotychczas na koncie mamy realizacje w zakresie projektowania korporacyjnych przestrzeni biurowych, kameralnych powierzchni co-workingowych, aranżacje w sektorze beauty i wellness oraz w branży horeca.

Każdy projekt to swego rodzaju wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, analizujemy sytuację wyjściową oraz oczekiwania klienta, a następnie bierzemy pod uwagę ekonomiczne okoliczności zlecenia. Tak kompleksowe podejście pozwala nam na zrealizowanie wyjątkowych inwestycji z adekwatnym poziomem ich finansowania.

Kompleksowe działanie

Kompleksowy projekt wnętrz obejmuje precyzyjne pomiary pomieszczeń, omówienie propozycji materiałowych i kolorystycznych, wykonanie projektu zawierającego rysunki techniczne oraz przygotowanie wizualizacji. Oferujemy również nadzór autorski, a także realizację „pod klucz”. Przygotowujemy projekty z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań, technologii i systemów, wpływających również na energooszczędne użytkowanie aranżowanej przestrzeni.

error: