Należę do
53 STUDIO

Projekty biznesowe

Zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów z różnych branż. Dotychczas na koncie mamy realizacje w zakresie projektowania korporacyjnych przestrzeni biurowych, kameralnych powierzchni co-workingowych, aranżacje w sektorze beauty i wellness oraz w branży horeca.

Każdy projekt to swego rodzaju wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, analizujemy sytuację wyjściową oraz oczekiwania klienta, a następnie bierzemy pod uwagę ekonomiczne okoliczności zlecenia. Tak kompleksowe podejście pozwala nam na zrealizowanie wyjątkowych inwestycji z adekwatnym poziomem ich finansowania.

Kompleksowe działanie

Kompleksowy projekt wnętrz obejmuje precyzyjne pomiary pomieszczeń, omówienie propozycji materiałowych i kolorystycznych, wykonanie projektu zawierającego rysunki techniczne oraz przygotowanie wizualizacji. Oferujemy również nadzór autorski, a także realizację „pod klucz”. Przygotowujemy projekty z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań, technologii i systemów, wpływających również na energooszczędne użytkowanie aranżowanej przestrzeni.

REALIZACJE BIZNESOWE

Projekty biznesowe Wizualizacje

Szkolna kafejka

Projekty biznesowe Wizualizacje

Przedszkole pełne zieleni

Projekty biznesowe

Salon fryzjerski

Projekty biznesowe

Aluprof biura

Projekty biznesowe

Grupa Kęty

Projekty biznesowe

Pracownia

Projekty biznesowe

Biura Surfin

Projekty biznesowe

Gabinet kosmetyczny

error: