oferta biznesowa

Projektowanie dla Biznesu

Zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów z różnych branż. Dotychczas na koncie mamy realizacje w zakresie projektowania korporacyjnych przestrzeni biurowych, kameralnych powierzchni co-workingowych, aranżacje w sektorze beauty i wellness oraz w branży horeca. Każdy projekt to swego rodzaju wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, analizujemy sytuację wyjściową oraz oczekiwania klienta, a następnie bierzemy pod uwagę ekonomiczne okoliczności zlecenia. Tak kompleksowe podejście pozwala nam na zrealizowania wyjątkowych inwestycji z adekwatnym poziomem ich finansowania.

Kompleksowe działanie

Kompleksowy projekt wnętrz obejmuje spotkanie, na którym rozmawiamy o upodobaniach Klienta, pracę nad koncepcją oraz funkcjami pomieszczenia, omówienie propozycji materiałowych i kolorystycznych, wykonanie projektu zawierającego rysunki techniczne, wizualizacje, nadzór autorski, a także możliwość realizacji „pod klucz”. Przygotowujemy projekty z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań, technologii i systemów, wpływających również na energooszczędne użytkowanie aranżowanej przestrzeni. W swojej ofercie posiadamy projektowanie elewacji, kompleksowe realizacje wnętrz z nadzorem autorskim, przebudowę wnętrz istniejących oraz home staging – czyli przygotowanie powierzchni do sprzedaży lub wynajmu.

WSPARCIE

W ramach współpracy oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie wykonywania inwestycji – od analizy oczekiwań, przygotowania wizualizacji, aż po kwestie wyliczania i zamawiania materiałów. Słuchamy spostrzeżeń naszych klientów, rozwiewamy wątpliwości i pozostajemy w stałym kontakcie na każdym etapie naszej umowy. Podpowiadamy w kwestii finalnego wyposażenia i aranżacji, pomagamy przy wystroju oraz zawsze służymy poradą.

Innowacyjność

Nasza pracownia charakteryzuje się nietuzinkowymi pomysłami oraz fachowym doradztwem w kwestii adaptowania przestrzeni i przygotowania jej w jak najbardziej funkcjonalnym stylu – a to wszystko z wykorzystaniem korzystnych ofert i dobrych cenowo rozwiązań. Nadajemy pomieszczeniom swoistego klimatu, pasującego do konkretnej marki czy branży, przełamujemy wnętrzarskie schematy i tworzymy miejsca wyjątkowe

Elastyczność

Elastyczny system wyceny realizacji projektu oraz bogaty wachlarz dostawców i podwykonawców są gwarancją oszczędnego w realizacji projektu. Każdą umowę oraz warunki działania omawiamy i ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne czynniki, które na danym etapie mają znaczenie dla naszego Klienta. Dzięki temu otrzymujecie gwarancję dostosowania zarówno projektu do swoich oczekiwań, jak i możliwości jego realizacji.

error: