studio

53 studio

53 Studio – studio projektowe w Bielsku-Białej – to profesjonalna pracownia architektury wnętrz.  W naszej pracy kierujemy się nowatorskim podejściem oraz prawdziwym zamiłowaniem do powierzanych projektów. Pasja, wyobraźnia, innowacyjność i kreatywność to nasze mocne strony. Z wielką przyjemnością zaopiekujemy się Twoim wnętrzem

Pierwszym krokiem do stworzenia efektownego wykończenia wnętrza jest opracowanie projektu, który powinien łączyć w sobie przemyślane rozwiązania funkcjonalne z estetyką i odpowiednio dobranymi dekoracjami – a co najważniejsze – spełniać życzenia naszych Klientów.  Chcemy podążać z duchem czasu. Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów, dlatego na bieżąco śledzimy aktualne trendy i nowości z zakresu projektowania i architektury wnętrz – zarówno techniczne, jak i designerskie. Prowadzimy owocną współpracę z najlepszymi podwykonawcami, co daje nam możliwość kompleksowej realizacji nawet najbardziej wymagających inwestycji. Udział w największych międzynarodowych targach, wystawach i premierowych prezentacjach największych dostawców daje nam stałe źródło inspiracji i wzbogaca doświadczenie.

Zachwycające wnętrze nie jest efektem wykorzystania drogich materiałów, lecz efektem kreatywnych, oryginalnych i niesztampowych pomysłów architekta. W naszym studiu mamy takich pomysłów mnóstwo. Misją jest dla nas tworzenie przestrzeni wyjątkowych i gustownych. Uważamy, że najpiękniejsze jest to, co indywidualne. Odrzucamy utarte schematy i powtarzane w architekturze wnętrz koncepcje. Preferujemy rozwiązania niebanalne, do których prowadzą nas odważne pomysły. Wierzymy, że najlepszy projektant wnętrz to ten, który potrafi przełamać nudę i stworzyć coś unikatowego, a w naszym zespole znajdziesz tylko takich. Aranżujemy wnętrza będące odzwierciedleniem stylu życia Klientów – osobliwe i niepowtarzalne, a jednocześnie przytulne i swobodne.

error: