Należę do
PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

53 STUDIO

W naszej pracy kierujemy się nowatorskim podejściem oraz prawdziwym zamiłowaniem do powierzanych projektów. Pasja, wyobraźnia, innowacyjność i kreatywność to nasze mocne strony. Z wielką przyjemnością zaopiekujemy się Twoim wnętrzem!

Zachwycające wnętrze jest wynikiem kreatywnych, oryginalnych rozwiązań projektanta, a także zaufania i współpracy między inwestorem a projektantem. Tylko takie wnętrze ma szansę na sukces!

studio projektowe projektowanie wnętrz

Pierwszym krokiem do stworzenia wyjątkowego wnętrza jest opracowanie projektu, który powinien łączyć w sobie przemyślane rozwiązania funkcjonalne z estetyką i odpowiednio dobranymi dekoracjami – a co najważniejsze – spełniać życzenia naszych Klientów. Podążamy z duchem czasu. Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów, dlatego na bieżąco śledzimy trendy i nowości z zakresu projektowania oraz architektury wnętrz – zarówno techniczne, jak i designerskie. Prowadzimy owocną współpracę z najlepszymi podwykonawcami, co pozwala nam kompleksowo realizować nawet najbardziej wymagające inwestycje. Udział w największych międzynarodowych targach, wystawach i premierowych prezentacjach topowych dostawców daje nam stałe źródło inspiracji i wzbogaca doświadczenie.

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni wyjątkowych! Uważamy, że najpiękniejsze jest to, co indywidualne. Odrzucamy utarte schematy i powtarzane w architekturze wnętrz koncepcje. Preferujemy rozwiązania niebanalne, do których prowadzą nas odważne pomysły. Wierzymy, że najlepszy projektant wnętrz to ten, który potrafi przełamać nudę i stworzyć coś unikatowego, a w naszym zespole znajdziesz tylko takich. Aranżujemy wnętrza będące odzwierciedleniem stylu życia Klientów – osobliwe i niepowtarzalne, a jednocześnie przytulne i swobodne.

Zapraszam na wspaniałą przygodę do mojego wnętrzarskiego świata!

error: