Należę do
53 STUDIO

Projekty indywidualne

Proponujemy rozwiązania i pomysły dostosowane do Twoich osobistych potrzeb. Nasza oferta pozwala na urzeczywistnienie nawet najśmielszych marzeń dotyczących wnętrza Twojego mieszkania, domu czy loftu. Tworzone przez nas nieszablonowe aranżacje to efekt długoletniego doświadczenia i zdobytej w praktyce wiedzy, którą nieustannie pogłębiamy.

Praca z nami to:

Dopasowane rozwiązania

Stworzymy dla Ciebie przestrzeń o wyjątkowym, nietuzinkowym stylu w oparciu o najwyższej jakości materiały i dopasowaną do Twojej osobowości. Kluczem do sukcesu jest spójny projekt łączący trendy, ponadczasowość i styl życia Klienta.

Ekologia

Rekomendujemy ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla wykończenia i wyposażenia wnętrz. Nasze kreatywne idee i nowatorskie koncepcje pozwalają na spełnianie różnorakich oczekiwań, z uwzględnieniem optymalnych cenowo i bezpiecznych dla środowiska rozwiązań.

Oszczędność

Współpraca z cenionymi markami oraz korzystne kontakty handlowe umożliwiają nam tworzenie tańszych ofert dla naszych Klientów. W zależności od indywidualnych ustaleń, jako dodatkową korzyść oferujemy stylizację projektowanego wnętrza.

REALIZACJE DLA PRYWATNYCH INWESTORÓW

Projekty indywidualne Wizualizacje

Dom w górach

Projekty indywidualne

Dom za miastem

Projekty indywidualne Wizualizacje

Apartament w Warszawie

Projekty indywidualne

Dom w Jaworzu

Projekty indywidualne

Dom w Żorach

Projekty indywidualne

Klasyczna elegancja

Projekty indywidualne

Podmiejska willa

error: