oferta indywidualna

projekt wnetrza studio 53
Indywidualny charakter

Proponujemy rozwiązania i pomysły dostosowane do Twoich osobistych potrzeb. Oferta indywidualna pozwala na urzeczywistnienie nawet najśmielszych marzeń dotyczących wnętrza Twojego mieszkania, domu czy loftu. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń o wyjątkowym, nietuzinkowym stylu w oparciu o najwyższej jakości materiały i dopasowaną do Twojej osobowości. Kluczem do sukcesu jest spójny projekt łączący trendy, ponadczasowość i charakter Klienta.

EKOLOGIA

Rekomendujemy ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla wykończenia i wyposażenia wnętrz, w tym również propozycje roślin doniczkowych, pełniących rolę dekoracyjną i użytkową. Nasze kreatywne idee i nowatorskie koncepcje pozwalają na spełnianie różnorakich oczekiwań, z uwzględnieniem optymalnych cenowo i bezpiecznych dla środowiska rozwiązań.

oszczędność

Współpraca z cenionymi markami oraz korzystne kontakty handlowe umożliwiają nam tworzenie tańszych ofert dla naszych Klientów. W zależności od indywidualnych ustaleń, oferujemy jako bonus współpracy stylizację projektowanego wnętrza. Proponowane przez nas nieszablonowe aranżacje podparte są długoletnim doświadczeniem i zdobytą w praktyce wiedzą, czego oczywiście uczymy się cały czas.

error: