współpraca

WSPARCIE

W ramach współpracy oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie wykonywania inwestycji – od analizy oczekiwań, przygotowania wizualizacji, aż po kwestie wyliczania i zamawiania materiałów. Słuchamy spostrzeżeń naszych klientów, rozwiewamy wątpliwości i pozostajemy w stałym kontakcie na każdym etapie naszej umowy. Podpowiadamy w kwestii finalnego wyposażenia i aranżacji, pomagamy przy wystroju oraz zawsze służymy poradą.

Innowacyjność

Nasza pracownia charakteryzuje się nietuzinkowymi pomysłami oraz fachowym doradztwem w kwestii adaptowania przestrzeni i przygotowania jej w jak najbardziej funkcjonalnym stylu – a to wszystko z wykorzystaniem korzystnych ofert i dobrych cenowo rozwiązań. Nadajemy pomieszczeniom swoistego klimatu, pasującego do konkretnej marki czy branży, przełamujemy wnętrzarskie schematy i tworzymy miejsca wyjątkowe

Elastyczność

Elastyczny system wyceny realizacji projektu oraz bogaty wachlarz dostawców i podwykonawców są gwarancją oszczędnego w realizacji projektu. Każdą umowę oraz warunki działania omawiamy i ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne czynniki, które na danym etapie mają znaczenie dla naszego klienta. Dzięki temu otrzymujecie gwarancję dostosowania zarówno projektu do swoich oczekiwań, jak i możliwości jego realizacji.

error: